MENU

» Dla tłumacza
» Translatory online
» Słowniki
» Trados
» Ułatwienia w edytorze tekstu
» Praca tłumacza
» Tłumacz przysięgły
» Metoda Callana
» Rozmówki - księgarniaTłumacz Online

 

Translatory językowe

Translatory i skrypty do tłumaczenia zwrotów, zdań i całych stron internetowych.
Tłumaczenie wybranych tekstów odbywa się online. Jakość zależy od tematyki, wyboru pary języków i wielkości materiału do tłumaczenia. Zwykle teksty i strony tłumaczone translatorem są z błędami i pozbawione gramatyki. W sytuacji gdy chcemy tylko zorientować się czego dotyczy tekst taka jakość może okazać się wystarczająca.

 

 

Translator Google

Translator tłumaczy zdania na 35 róznych języków. Posiada funkcję rozpoznawania języka źródłowego.


Translator Google

   

BING Translator

Translator Microsoftu tłumaczy zdania na 30 róznych języków. Posiada funkcję rozpoznawania języka źródłowego.


Translator Bing

   

Translatica

Translator działa na skrypcie Translatice 5.0 on-line. Tłumaczy całe zdania z języka angielskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Zachowuje hierarchię ważności: najpierw słowniki Dziedzinowe, następnie słownik systemowy.


Translatica

   

Translator do tekstów i zdań

Bardzo dobry translator do tłumaczenia tekstów na języki: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, czeski, hiszpański, szwedzki i inne, w sumie 35 języków. Dobrze radzi sobie z tłumaczeniem kilku zdań jednocześnie. Wynik tłumaczenia jest bardzo zbliżony do faktycznego, ponieważ translator nie tłumaczy kolejnych słów w zdaniu tylko inteligentnie tworzy zdania zgodnie z gramatyką wybranego języka.   http://translator.telewizor.eu/

polski uk germany russia czech spain sweden

   

ImTranslator

Multitranslator korzysta z kilku translatorów znanych firm, jak Google, Microsoft, Babylon i Promt. Tłumaczy na wiele jezyków. Ciekawe narzędzie z możliwością porównania wersji przekładu.
 

  ImTranslator
   

InterTran - translator

System do tłumaczenia tekstów i stron internetowych na 26 języków, w tym język polski.  Jakość tłumaczenia pozostawia wiele do życzenia.  Lepiej działa tłumaczenie pomiędzy językami zachodnimi. W gotowym tłumaczeniu jest jeszcze możliwość wyboru słów podobnych lub bliskoznacznych. 

Aby przetłumaczyć stronę WWW, należy wprowadzić jej pełny adres i wybrać język oryginalny i docelowy. 

InterTran (tm)
URL:
Tekst:
na